• +90 (212) 431 69 79

 • info@karmasan.com

 • Havaalanı Mah. Mehmet Akif İnan Cd. No.33 Atışalanı / Esenler / İstanbul/TURKEY • Karmasan makine , 1978 yılından beri termoplastik grubundan (TR-TPU-PVC) ayakkabı tabanı enjeksiyon makinaları imalatı yapmaktadır.

  Tek renk, çift renk, üç renk alternatif üretim seçenekleri ile müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermekteyiz.. Kauçuk taban makinesi ,mostra makinası (İçtaban) ile de ayakkabı sektörüne hizmet vermekteyiz.

  Müşteri odaklı çalışan Karmasan makina, zamanla değişen müşteri taleplerini yenilikçi yaklaşımı ile karşılamaktadır. Karmasan Makine gelişen teknolojik değişimleri dikkate alarak sürekli kendini yenilemektedir.

  Kaliteli ve güvenli PLC kontrollü makineler üretmekte ve satış sonrası servis ile müşteri odaklı çalışmaktayız.. Cezayir, Azerbeycan, Özbekistan,Hindistan,Suriye,Mısır,Hong Kong, İran, Fas, Filistin, Pakistan, Portekiz, Güney Afrika, Tunus daki müşterilerimiz bunu doğrulamaktadır.

  Müşterilerimizin başarısının, bizim başarımızı temsil ettiğine inanıyoruz. Taban makinalarımızı, dünyanın birçok yerine ulaştırmada bu anlayışın etkili olduğunu düşünüyoruz.  HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER